lipca 17, 2017

Made in Tajland w Mielnie


Dziś zabieram Was na ulicę Kościuszki 9 (główna promenada z morsem) do niewielkiej różowo-pudrowej budki, gdzie fani kucyków pony nie znajdą gadżetów dla tęczowych koni, ale za to zjedzą wyśmienite lody tajskieTHAI ICE ROLLS. 


link do instagrama

Egzotyczny lodowy przysmak w Polsce zyskuje coraz większą popularność, w tym roku pojawił się również w Mielnie. Przez ostatnie kilka dni razem z dziewczynami odwiedziłyśmy kilka punktów, które oferują nietradycyjne lody włoskie czy świderki. 


Jednoznacznie stwierdziłyśmy, że THAI ICE ROLLS (kliknij, by przejść do strony) jest numerem jeden na mapie Mielna. Porcja kosztuje 10 zł - wydaje się dużo? nie sądzę - klienci mają możliwość wyboru 3 składników z ok. 14 (konkurencja żydzi i oferuje mniej), bitą śmietanę, polewę oraz posypkę. W okienku obsługują nas przemili i uśmiechnięci ludzie, którzy znają się na robocie - podpatrzenie ich podczas przygotowywania naszego deseru jest bardzo wciągające. Fakt, lody są nieco droższe od tradycyjnych jednak różnorodność dodatków sprawia, że tajski przysmak nie nudzi się i codziennie możemy skomponować nowy inny smak. Dodatkowo niekończąca się kolejka do Thai Ice Rolls świadczy o ich fenomenie na mieleńskim deptaktu - więc jeżeli jesteś w pobliżu, to idź i spróbuj, na pewno nie będziesz zawiedziony. Poleca Lampczilla :)

 Czyż nie wyglądają smakowicie?Nawet Pani na zdjęciu ma ochotę na tajski przysmak, a Martii postanowiła się podzielić z największym mieleńskim sępem ;)

Buziaki Lampczilla!

1 komentarz:

  1. Lody jedne z najlepszych! Cieszę się, że mogłam ich tu z Wami spróbować :D
    ~Natalka

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 lampczilla.blogspot.com , Blogger